Witam
Sprawa wyglada tak
Na powietrzu iskra jest dosc słaba
Ale motorek zapalic nie chce
Paliwo dostaje na bank i kompresja jest
Wiec jak sprawdzic czy padł moduł impulsator cewka zapłonowa czy cewka ładująca kondensatory
chociaz impulsator to mozna wykluczyc bo iskra jest choć pewnie ma za mała energie
Posiadam miernik uniwersalny
Czy da sie jakos naprawić moduł zapłonowy
pozdr
Sprawa wyglada tak
Na powietrzu iskra jest dosc słaba
Ale motorek zapalic nie chce
Paliwo dostaje na bank i kompresja jest
Wiec jak sprawdzic czy padł moduł impulsator cewka zapłonowa czy cewka ładująca kondensatory
chociaz impulsator to mozna wykluczyc bo iskra jest choć pewnie ma za mała energie
Posiadam miernik uniwersalny
Czy da sie jakos naprawić moduł zapłonowy
pozdr