Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer deh P6700MP nie dzialaja przyciski w panelu

17 Wrz 2008 17:54 4378 3
  • Poziom 10  
    Przyciski w panelu nie dzialają nie da sie właczyc radia. Da sie jedynie wsunac plyte wtedy odtwarza cd i dziala tylko regulacja głosnosci. Ray juz mialem podobna sztuacje i po kilku probach wkladania i wzciagania cd pomoglo ale tym razem juz kaplica. co mam sprawdzic _
  • Poziom 10  
    Panel nigdy nie spadl. Jak sciagnałem obudowe to nie zauwazylem tasiemki jest tylko taka kostka ktora wpina sie w drugą bo chyba chodzi o te styki co z panelem sie łacza. mam pytanie. Czy ktos wie od czego jest ostatni styk na dole po prawej stronie? (w radiu) bo jak go naciskam to gasnie podswietlenie przycisku od wysuwania plyty.
  • Poziom 10  
    elpolsa napisał:
    Panel nigdy nie spadl. Jak sciagnałem obudowe to nie zauwazylem tasiemki jest tylko taka kostka ktora wpina sie w drugą bo chyba chodzi o te styki co z panelem sie łacza. mam pytanie. Czy ktos wie od czego jest ostatni styk na dole po prawej stronie? (w radiu) bo jak go naciskam to gasnie podswietlenie przycisku od wysuwania plyty.
    Juz zrobione . Zwarty mikrostyk w przycisku od ustawien podpisany na panelu AUDIO.