Witam
Kupiłem Samsunga clp-300 i jestem *****,
- kartki po wydrukowaniu zawiają się (mocno)
- duża częśc wydruków zacina się w podajniku końcowym/wyjściowym (czy jak on tam ma)
- większośc kartek ma paseczek taki jakby drukarka "zwężała kartkę" o jakis 1mm i w efekcie mniej więcej na środku występuje zagniecenie kartki wyprasowane przez drukarkę więc dosyc słabo widoczne
- i na niektórych wydrukach są po 2-3 plamki jakby w tych miejscach toner się spalił
drukarka jest nowa, ale nie kupiona w sklepie tylko na aukcji od kogos kto je skądś tam sprowadza
To wady tego modelu czy wady mojego egzemplarza, i czy CLP-315 jest udoskonalone pod tym względem? Czym one się różnia bo mógłbym ją wymienić na CLP-315
Kupiłem Samsunga clp-300 i jestem *****,
- kartki po wydrukowaniu zawiają się (mocno)
- duża częśc wydruków zacina się w podajniku końcowym/wyjściowym (czy jak on tam ma)
- większośc kartek ma paseczek taki jakby drukarka "zwężała kartkę" o jakis 1mm i w efekcie mniej więcej na środku występuje zagniecenie kartki wyprasowane przez drukarkę więc dosyc słabo widoczne
- i na niektórych wydrukach są po 2-3 plamki jakby w tych miejscach toner się spalił
drukarka jest nowa, ale nie kupiona w sklepie tylko na aukcji od kogos kto je skądś tam sprowadza
To wady tego modelu czy wady mojego egzemplarza, i czy CLP-315 jest udoskonalone pod tym względem? Czym one się różnia bo mógłbym ją wymienić na CLP-315