logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak odsiarczyć akumulator 12V 70Ah prostownikiem BAB 24/10?

jan-stan 02 Paź 2008 20:13 7920 12
  • #1 5592652
    jan-stan
    Poziom 18  
    Posty: 476
    Ocena: 55
    Witam.
    Przy wykorzystaniu prostownika BAB 24/10 chciałem spróbować odsiarczyć akumulator / 12V 70Ah /ale mam problem. Po włączeniu zasilania jest za duży pobór prądu / 5,5 A /, po włączeniu żarówki / 12V 55W / natężenie spada ale jednocześnie spada napięcie do 10,5V, co jest chyba 'nienormalne' oraz jest to chyba za niskie napięcie potrzebne do ładowania tego akumulatora. Nadmieniam, że jak nie zmniejszę natężenia, to rośnie szybko temperatura i koło się zamyka.
    Gdyby ktoś mógł mi pomóc, to będę wdzięczny.
    Pozdrawiam.
  • #2 5592742
    cyruss
    Poziom 31  
    Posty: 1365
    Pomógł: 143
    Ocena: 238
    Jakie masz napięcie na akumulatorze przy prądzie 5,5A i jaki prąd przy napięciu 10,5V (rozumiem ze na akumulatorze)?
  • #3 5592795
    serwis_gh
    Specjalista - układy wtrysku Diesel
    Posty: 1537
    Pomógł: 211
    Ocena: 1236
    Witajcie!
    Sprawdź gęstości elektrolitu na celach, może masz zwarcie na jednej z cel!
  • Pomocny post
    #4 5592971
    JozefMielcarek
    Poziom 13  
    Posty: 42
    Pomógł: 6
    Ocena: 11
    Witam
    Prąd ładowania odsiarczającego powinien wynosić 1/20 pojemności akumulatora.Jeśli nie można go zmniejszyć regulatorem w prostowniku,to proszę połączyć ładowanie w szereg ze wspomnianą żarówką.Po częściowym naładowaniu,kiedy oporność akumulatora wzrośnie i prąd ładowania się zmniejszy żarówkę można zlikwidować.Regulacja prądu ładowania odbywa się poprzez regulację napięcia.
    Pozdrawiam
  • #5 5593855
    jan-stan
    Poziom 18  
    Posty: 476
    Ocena: 55
    Parametry ładowania są następujące :
    1. 5,5A i 13V;
    2. 2,5A i 10,5V.
    Po szesnastu godzinach ładowania / na początku parametry z pkt 2 / napięcie wzrosło do 12V a prąd zmniejszył się do 2,3A. To by potwierdzało opinię JozefMielcarek. Chyba moje obawy, że napięcie 10,5V jest za niskie były bezpodstawne.
    Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    #6 5595901
    viper555
    Poziom 39  
    Posty: 4322
    Pomógł: 582
    Ocena: 2157
    Nic nie zrobisz szkoda czasu 10.5V to zwarta jedna cela czyli utylizacja.P
  • #7 5603581
    cyruss
    Poziom 31  
    Posty: 1365
    Pomógł: 143
    Ocena: 238
    Przy ładowaniu napięcie powinno rosnąć do około 15V przy jednoczesnym silnym gazowaniu. Przy zasiarczanionym akumulatorze nawet i do 16-17V przy silnym gazowaniu i nagrzewaniu akumulatora.
    Podane objawy jednoznacznie wskazują na zwarcie w jednej z cel - czyli akumulator nadaje sie tylko na złom.
  • #8 5603734
    jan-stan
    Poziom 18  
    Posty: 476
    Ocena: 55
    Czy badając napięcie na poszczególnych celach / bez podłączonego prostownika / będę w stanie jednoznacznie określić która cela ma zwarcie ?
    Walczę tak o niego bo jest to akumulator 24V / starego typu w którym można wymieniać cele / a taki akumulator od czasu do czasu potrzebuje.
    Wcześniej podawałem 12V, bo tylko " jedna połówka " akumulatora jest wyraźnie " słabsza " i tylko ją ładowałem.
    Pozdrawiam.
  • #9 5603907
    serwis_gh
    Specjalista - układy wtrysku Diesel
    Posty: 1537
    Pomógł: 211
    Ocena: 1236
    Tak. Będzie miaŁa 0V. Jeśli masz możliwość sprawdzenia testerem akumulatorów, sprawdź wydajność prądową każdej z cel.
  • #10 5605271
    jan-stan
    Poziom 18  
    Posty: 476
    Ocena: 55
    Jedna z cel ma 0,83 V, ,może jest mocno zasiarczona. Inna ma 3,1V, ale gęstość 1,15 :|'. Dziwne.
    Próbnik akumulatorów mam ale na wszystkie cele naraz / 12 V /.
    Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    #11 5606017
    viper555
    Poziom 39  
    Posty: 4322
    Pomógł: 582
    Ocena: 2157
    Nie rób sobie złudzeń przy takich rozbieżnościach naprawdę szkoda czasu, jeżeli cela ma ponad 3V a stężenie 1.15 to wisi sama siatka natomiast ta 0.83 V jest zwarta. Chciałbym zaznaczyć że prądu nie musi akumulator mieć natomiast musi mieć tych 12V.P
  • Pomocny post
    #12 5607007
    serwis_gh
    Specjalista - układy wtrysku Diesel
    Posty: 1537
    Pomógł: 211
    Ocena: 1236
    Jeśli cela ma takie napięcie (0.83) i nie "gazuje" to ma zwarcie "gazująca" jest zasiarczona. Jeśli elementy płyty opadły to zwarcie też może dać takie napięcie. Z której strony nie patrzeć i tak złom.
  • #13 5607650
    jan-stan
    Poziom 18  
    Posty: 476
    Ocena: 55
    Chyba nic więcej się nie dowiem / pocieszającego :cry:).
    Dziękuję za pomoc i wątek zamykam.

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy próby odsiarczenia akumulatora 12V 70Ah za pomocą prostownika BAB 24/10. Problemem jest zbyt wysoki prąd ładowania (5,5 A) i spadek napięcia do 10,5 V po włączeniu żarówki 12V 55W, co powoduje przegrzewanie się prostownika. Zalecane jest stosowanie prądu ładowania odsiarczającego na poziomie 1/20 pojemności akumulatora oraz regulacja prądu przez szeregowe połączenie żarówki, która ogranicza prąd. Po 16 godzinach ładowania napięcie wzrosło do 12 V, a prąd zmalał do 2,3 A, co wskazuje na poprawę stanu akumulatora. Jednak napięcie 10,5 V jest zbyt niskie i może świadczyć o zwarciu jednej z cel, co potwierdzają pomiary napięć poszczególnych cel (np. 0,83 V wskazuje na zwarcie). Wskazano, że przy prawidłowym ładowaniu napięcie powinno wzrastać do 15-17 V z silnym gazowaniem. Akumulator z uszkodzoną celą jest praktycznie do utylizacji, choć w przypadku akumulatora 24V starego typu możliwa jest wymiana poszczególnych cel. Pomiar napięć na poszczególnych celach bez podłączonego prostownika pozwala zidentyfikować uszkodzoną celę (wartość bliska 0 V). Wnioskiem jest, że akumulator z takimi objawami jest poważnie uszkodzony i dalsze próby odsiarczania mogą być nieskuteczne.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA