Jak dobrać się do stacyjki i ezs co zdjąć, co odkręcić, czego nie ruszać ?
wienio
wienio
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamGerri napisał:Wyciągasz szufladkę pod włącznikiem świateł (podważyć), pod spodem są dwie śrubki mocujące włącznik świateł - odkręcamy je, i po wyjęciu wyłącznika mamy dostęp do stacyjki od tyłu.