Jakiś czas temu wrzuciłem tu projekt sterownika silników do robota na bazie l298.
Teraz chciałbym uzupełnić działający sterownik o "móżdżek". Wybrałem atmega8, chcę w przyszłości komunikować się z nim przez rs232 i podłączyć jakieś czujniki (na pewno ir sharpa). Będę wdzięczny za rzucenie okiem na mój schemat - jestem informatykiem, więc wiedzę elektroniczną mam ograniczoną.
Teraz chciałbym uzupełnić działający sterownik o "móżdżek". Wybrałem atmega8, chcę w przyszłości komunikować się z nim przez rs232 i podłączyć jakieś czujniki (na pewno ir sharpa). Będę wdzięczny za rzucenie okiem na mój schemat - jestem informatykiem, więc wiedzę elektroniczną mam ograniczoną.