Witam i proszę o pomoc mam problem z agregatem prądotwórczym mianowicie po podłączeniu jakiegoś urządzenia niema wogóle mocy jak włączam wiertarke to się tylko powolutku kręci co to może byc?kondensator już wymieniłem i nic
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam