Witam mam w posiadaniu kasę fiskalną sharp er-a235P i lezala z 2 lata nieuzyteczna i po wlaczeniu na wyswietlaczu
pokazuje sie ,, - - - - - - - - - - " - 10 kresek poziomych,
w programie subiekt i ceres jest brak polaczeni.
Oobiscie myslaem ze trzeba soft zmienic ale nie wiem jak, prosze mi pomoć
pozdrawiam
pokazuje sie ,, - - - - - - - - - - " - 10 kresek poziomych,
w programie subiekt i ceres jest brak polaczeni.
Oobiscie myslaem ze trzeba soft zmienic ale nie wiem jak, prosze mi pomoć
pozdrawiam