Witam,
potrzebuję pomocy. Jak uruchomić tą kasę? Przy zakupie na krótkim szkoleniu bylo wszystko proste. Wracam do domu i niestety juz mam problem z uruchomieniem kasy fiskanlej. Na wyswietlaczu mam kreski poziome. Kasa nie reaguje. Co zrobic?
Jak wejsc do trybu sprzedazy? Jak wejsc do trybu programowania?
Dziekuję za pomoc.
potrzebuję pomocy. Jak uruchomić tą kasę? Przy zakupie na krótkim szkoleniu bylo wszystko proste. Wracam do domu i niestety juz mam problem z uruchomieniem kasy fiskanlej. Na wyswietlaczu mam kreski poziome. Kasa nie reaguje. Co zrobic?
Jak wejsc do trybu sprzedazy? Jak wejsc do trybu programowania?
Dziekuję za pomoc.