Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telekodowanie proxia skad pin cod?

11 Gru 2008 17:55 26901 38
  • Poziom 12  
    witam
    skad wziąśc pin cod do interfejsu Proxia, potrzebuje wC5 włączyc swiatła do jazdy dziennej. Telekodowanie wymaga kodu, wiem ze mozna go otrzymac w serwisie citroena po numerze vin ale czy istnieje jakas inna metoda?
  • Poziom 25  
    Odczytać karty kodowej klienta.
  • Poziom 35  
    A jak nie ma karty to z ASO można za wydobyć. Niedawno było jakos tak że kosztowało 20 "za zatydzień" albo 100 od ręki.
  • Poziom 17  
    jak się ma układy w serwisie to wszystko można
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Do telekodowania swiatel dziennych w starej C5 nie jest potrzebny kod PIN (ten jest potrzebny do immobilisera) tylko tzw. "kod serwisowy". Ma on na celu ochrone konfiguracji BSI przed nieutoryzowanym grzebaniem w zywotnych funkcjach samochodu, co moze sie skonczyc marnie.. :/ Kazdy autoryzowany serwis/ legalny uzytkownik proxii posiada taki kod.

Czesc funkcji BSI mozna zmienic nie posiadajac tego kodu, to te w tabeli "customer options"/"opcje klienta", jesli masz C5 II to tam szukaj swiatel dziennych. Jesli masz stara C5 to pozostaje ci ASO.

Kodu PIN serwisy nie uzyczaja na telefon ani na gebe, przeciez to kod do immobilisera! W przypadku zagubienia karty kodowej wlasciciel pojazdu moze takowa zamowic w ASO, dostaje duplikat (odplatnie).
  • Poziom 14  
    kybernetes napisał:
    Do telekodowania swiatel dziennych w starej C5 nie jest potrzebny kod PIN (ten jest potrzebny do immobilisera) tylko tzw. "kod serwisowy". Ma on na celu ochrone konfiguracji BSI przed nieutoryzowanym grzebaniem w zywotnych funkcjach samochodu, co moze sie skonczyc marnie.. :/ Kazdy autoryzowany serwis/ legalny uzytkownik proxii posiada taki kod.

Czesc funkcji BSI mozna zmienic nie posiadajac tego kodu, to te w tabeli "customer options"/"opcje klienta", jesli masz C5 II to tam szukaj swiatel dziennych. Jesli masz stara C5 to pozostaje ci ASO.

Kodu PIN serwisy nie uzyczaja na telefon ani na gebe, przeciez to kod do immobilisera! W przypadku zagubienia karty kodowej wlasciciel pojazdu moze takowa zamowic w ASO, dostaje duplikat (odplatnie).
    Panowie kod pin to kod do kodowania kluczy ma 4 znaki a kod posprzedazny do wlaczenia swiatel dziennych ma 5 znakow i jest w calej grupie psa taki sam
  • Poziom 19  
    Cytat:
    Panowie kod pin to kod do kodowania kluczy ma 4 znaki a kod posprzedazny do wlaczenia swiatel dziennych ma 5 znakow i jest w calej grupie psa taki sam

Stanąlem dziś przed dylematem wymiany uszkodzonego bsi. Możesz zdradzić ten kod , bo niezabardzo mam ochotę instalować pp2000 . Tam można podobno bez kodu. Proszę o podpowiedź.
  • Poziom 15  
    Wpisz w google "lexia bsi programming code"
  • Poziom 17  
    5 cyfrowy kod do programowania -03114
  • Poziom 19  
    Dziękuję za rzeczową odpowiedź .
  • Poziom 10  
    kod ten dziala w cytrynach pod lexia ale w ppo tez jest potrzebny do niektorych funkcji... i niestety d.... to nie ten nr. jakis inne pomysly? :-)
  • Poziom 19  
    Panowie pomocy zapodziałem gdzies kod do telekodowania ale w PP2000. Pomoże ktoś bo nie mogę nic zrobić.
  • Poziom 20  
    hrabiap napisał:
    kod ten dziala w cytrynach pod lexia ale w ppo tez jest potrzebny do niektorych funkcji... i niestety d.... to nie ten nr. jakis inne pomysly? :-)

Obejrzyj pokrywę bezpieczników od wewnatrz:|
  • Poziom 19  
    Nikt nie poratuje tym kodem do PP2000?
  • Poziom 10  
    w pugach zaden z podanych nie dziala. jakis inne pomysly!?
  • Poziom 8  
    Podobno jest zapisany na naklejce przy zawiasach drzwi - pierwsze 5 lub 4 cyfry w górnym numerze.
    Ale nie wiem na pewno - zasłyszane.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    np przy zmianie konfiguracji bsi np. w starej 607 prosi i ten kod
    i nie jest to dam ani nie pin z karty

serio nie widziales?
  • Poziom 39  
    No patrz pan, a mi jak koduję BSI (oprócz opcje klienta/indywidualizacja klient) to zawsze woła o kod do Kodowanie BSI.
  • Poziom 39  
    Chodzi tu o kod pięcioznakowy do diagnoskopu. Bez tego kodu nie można zmienić parametrów kodowania BSI, oprócz parametrów "opcji klienta".
  • Poziom 39  
    Georges, Ty swoje a my swoje ;)
    Może we Francji takiego kodu nie trzeba, nie wiem bo nie byłem tam - ale w Polsce jest konieczny, co potwierdzą koledzy pracujący co dzień na Proxii czy Lexii.
  • Poziom 35  
    No dobra a może tytułem podsumowania co tam trzeba wpisać ?