Popełniłem błąd (jeszcze nie oriętując się w tematyce głośników) i kupiłem sobie na giełdzie głośniczek taki jak w temacie (ładnie wyglądał, wielkie zawieszenie - myślałem, że będzie dobry)
Po kilkunastu wizytach na forum, dowiedziałem się że to raczej nie był udany zakup. ;( i za podobną kasę ok 80zł) mógłbym mieć coś lepszego.
Czy jest możliwość wykonania z niego w miarę przyzwoitego Suba do małego kina domowego? Myślałem o obudowie band-pass. Pasmo to mogło by być np od 50 HZ do 150. (może da się zrobić niższe?)
Proszę o pomoc i fachową radę w konstrukcji i obliczeniach (do tego chyba zastosuję WinISD)
Pozdrawiam
Jaco
oxyd(_at_)poczta.onet.pl
Po kilkunastu wizytach na forum, dowiedziałem się że to raczej nie był udany zakup. ;( i za podobną kasę ok 80zł) mógłbym mieć coś lepszego.
Czy jest możliwość wykonania z niego w miarę przyzwoitego Suba do małego kina domowego? Myślałem o obudowie band-pass. Pasmo to mogło by być np od 50 HZ do 150. (może da się zrobić niższe?)
Proszę o pomoc i fachową radę w konstrukcji i obliczeniach (do tego chyba zastosuję WinISD)
Pozdrawiam
Jaco
oxyd(_at_)poczta.onet.pl