Witam mam problem gdyz spadl mi aparat i obiektyw sie uszkodzil chcialem go nastawic ale nie dam rady a nie chce go polamac co robic? Moze ktos ma na sprzedanie drugi albo da sie naprawic poradzcie!
Da się naprawić, ale przy takim położeniu pierścieni jest możliwa tylko siłowa rozbiórka i do wymiany będą jeden lub dwa pierścienie. Poza tym trzeba uważać bo jak zerwaniu ulegnie flex migawki, to obiektyw można już praktycznie wyrzucić.