Korzystając z http://www.elektroda.net/dla_domu/przelczasopuzwyl.html zrobiłem przełacznik z opóźnieniem wyłaczenia ale nie działa tak jak powinien. Po zwarciu przekaznik zostaje załaczony ale nie wyłańcza się. Co zrobic zeby układ działał tak: zwieram styk na chwilke przekaznik czyma i po upłuwie pewnego czasu zaleznego od pojemnosci kondensatora przekaznik zostaje rozłączony. prosze o pomoc albo inny prost układ.