mój sprzet:
procesor: AMD Athlon 2500Xp Barton
płyta główna: Abit NF7-S
pamięci: Kingston HyperX cl 2 (2X 256)
grafika: Asus GF 5600
dysk twardy: Maxtor 80G SATA (2 sztuki)
Moze to wydawac się dziwne ale za nic ten procek nie chce ruszyć na 3200. Bios ładnie sie podnosi, post IDE i... kursor w lewym górnym rogu - trup. Normalnie powinien kontroler Sata pokazac moje maleństwa a tu nic kursor, mogę zapomniec o windowsie. Pamięci ustawione na OPTIMAL, zadnych innych zmian. Kazde ręczne ruszenie szyny na 200 kończy sie w ten sam sposób. to dziwne bo u brata na gorszych kościach, tej samej płycie i dyskach IDE nie ma żadnego problemu (kości ustawione w dual).
Prosze o pomoc , jestem na granicy zdemolowania tego sprzetu.
procesor: AMD Athlon 2500Xp Barton
płyta główna: Abit NF7-S
pamięci: Kingston HyperX cl 2 (2X 256)
grafika: Asus GF 5600
dysk twardy: Maxtor 80G SATA (2 sztuki)
Moze to wydawac się dziwne ale za nic ten procek nie chce ruszyć na 3200. Bios ładnie sie podnosi, post IDE i... kursor w lewym górnym rogu - trup. Normalnie powinien kontroler Sata pokazac moje maleństwa a tu nic kursor, mogę zapomniec o windowsie. Pamięci ustawione na OPTIMAL, zadnych innych zmian. Kazde ręczne ruszenie szyny na 200 kończy sie w ten sam sposób. to dziwne bo u brata na gorszych kościach, tej samej płycie i dyskach IDE nie ma żadnego problemu (kości ustawione w dual).
Prosze o pomoc , jestem na granicy zdemolowania tego sprzetu.