Mam stk200 i dwa procki 90s2313 , jeden moge programowac przez isp drugi nie .Pierwszy programuje sie pod bascomem bez problemu ,ale ic-prog juz nie widzi jego sygnatury(ff ff ff ff) i nie chce programowac,drugiego nie widzi ani bascom ani ic-prog.Na willemie obydwa moge programowac chociaz drugi tez nie ma sygnatury(widac tylko lockbit 1) .Obydwa wydaja sie sprawne bo na willemie sie programuja , w ukladach pracuja tez ok,wiec w czym problem :procek, programator, czy konfiguracja programow?
pozdrawiam
pozdrawiam