logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak dostać się do włącznika świateł awaryjnych w Seicento? Montaż alarmu

jacekszczesny 16 Kwi 2009 21:03 4084 21
  • #1 6422707
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    Mam takie pytanie w jaki sposób można się dostac do włącznika świateł awaryjnych?A może którędy poprowadzony jest przewód świateł awaryjnych żebym mógł się wpiąć z alarmem? DZIĘKI.
  • #2 6422922
    ociz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 15844
    Pomógł: 1379
    Ocena: 3477
    Błędnie kombinujesz! Jeśli masz tylko jeden przewód od centralki na kierunki to musisz dołożyć 2 diody albo przekaźniki.
  • #3 6423009
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    Więc mam takie pytanie najlepiej zastosować dwie diody tylko jakie może wiesz to znaczy jakiej mocy ,bo znalazłem przewody prawa i lewa strona tylko niechce naraz działac obydwie strony a jak połącze razem to i kierunki terz mi się łącza .Myślałem że znajdę wspulny przewód od awaryjnych i załatwi załą sprawę ale widzę że nie .
  • #4 6423049
    krisi3
    Poziom 20  
    Posty: 506
    Pomógł: 26
    Ocena: 187
    ociz napisał:
    Błędnie kombinujesz! Jeśli masz tylko jeden przewód od centralki na kierunki to musisz dołożyć 2 diody albo przekaźniki.
    żeby dostać się do włącznika awaryjnych musisz wykonać następujące czynności :Zciągnij pokrętło od prędkości wentylatora pociągając je następnie wykręć śrubę która jest schowana pod pokrętłem ,jeszcze tylko dwie widoczne śruby u dołu panelu i delikatnie odciągając panel od górnej części w dół zostaje zdemontowany.
  • #5 6423068
    sp2cqf
    Poziom 12  
    Posty: 94
    Ocena: 37
    Jeśli można to zgadzam się z kolegą ociz najlepiej zainstalować 2 przekaźniki ;1-zwiera lewy i prawy, 2-podaje + na te zwarte,wszystko sterowane impulsem z centralki powodzenia
  • #6 6423115
    licho23
    Poziom 20  
    Posty: 260
    Pomógł: 41
    Ocena: 127
    Dwa razy trzy ampery zupełnie wystarczy. Oczywiście chodzi o diody, jest taniej i szybciej lub można zastosować jeden przekaźnik o odpowiedniej stykologii.
  • #7 6426163
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    Dziękuje wam wsystkim rozpracowałem te kierunki. Zamontowałem diody to najprostsze i chyba najtańsze kupiłem u mechanika co naprawia telewizory , wszystko narazie dobrze działa a te diody to mają takie oznaczenie IN5408 a u dołu jakby duża litera i oraz ś oczywiśćie pisane ręcznie . Czy to dobre i czy wytrzymają?:D
  • #8 6426210
    balonika3
    Poziom 43  
    Posty: 11008
    Pomógł: 1318
    Ocena: 3698
    To diody 3A, a tam popłynie 4A, tyle, że przerywane. Włącz na parę minut i zobacz, czy się zbyt mocno nie grzeją.
  • #9 6426375
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    Niewiem są juz zamontowane i sprawdzę jutro to znaczy że mam włączyc na jakiś czas alarm a jeśli się grzeją to długo nie pociągną? Dzięki za rade z tymi diodami . :D

    Dodano po 1 [minuty]:

    A może mam zmienić na 4 A bo jutro i tak będę to rozbierał co radzisz ?

    Dodano po 3 [minuty]:

    A cha te diody to są dwie po jednej na na każdą stronę. :D
  • #10 6426415
    balonika3
    Poziom 43  
    Posty: 11008
    Pomógł: 1318
    Ocena: 3698
    Musisz zobaczyć, jak się grzeją.

    Dodano po 1 [minuty]:

    Włączając alarm.
  • #11 6426493
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    Jak się grzeją to co się stanie ? tylko się spalą czy coś może stać się więcej bo one są zailozowane i są pod wykładziną.
  • #12 6426526
    balonika3
    Poziom 43  
    Posty: 11008
    Pomógł: 1318
    Ocena: 3698
    Tylko się spalą. Ale wysoka temp. może zniszczyć izolację. Mus sprawdzić.
  • #13 6426544
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    To może od razu jutro kupię 4A i dla pewności zmienię oczywiście sprawdzę i napisze co się z nimi działo. DZIĘKI nigdy do tego bym nie doszedł .:D

    Dodano po 1 [minuty]:

    A jakie mają być przy czujkach klapy bagażnika i pokrywy silnika.
  • #14 6426619
    balonika3
    Poziom 43  
    Posty: 11008
    Pomógł: 1318
    Ocena: 3698
    jacekszczesny napisał:




    A jakie mają być przy czujkach klapy bagażnika i pokrywy silnika.
    Bez znaczenia.
  • #15 6428880
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    Miałeś rację te diody się grzeją jak dłużej pomrygają kierunki.
    Na razie nie wymieniam bo nie moge dostać 4 , mam 6A czy one mogą być ? Bo tak się zastanawiam czy je zamontować albo szukać 4A.
  • #16 6429751
    licho23
    Poziom 20  
    Posty: 260
    Pomógł: 41
    Ocena: 127
    grzeją się czy parzą w palce? możesz zastosować nawet nawet 10 amperowe ale po co?
  • #17 6429932
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    Czym dłużej mrygają kierunki tym bardziej są gorące długo nie trzymałem ale dosyć ciepło miałem w palcach troche zaczynały już pażyć . Apropo tych 6A dostałem je więc chyba zamienię jak sądzisz ?
    Jeszcze mam takie pytanko jak działają mi kierunki ale nie z centrali alarmu tylko z samochodu to te diody terz się nagrzewają miałem sprawdzić i zapomniałem , bo przecierz one blokują przepływ w drugą stronę przepływ.
  • Pomocny post
    #18 6429941
    balonika3
    Poziom 43  
    Posty: 11008
    Pomógł: 1318
    Ocena: 3698
    Jak masz 6A, to zmieniaj i będzie spokój. Przy normalnej pracy kierunków nie grzeją się, bo nie przewodzą prądu.
  • #19 6429981
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    Wiem że nie przwodzą ale blokują to nie wpływa na grzanie?
    Jutro chyba zamknę się w garażu i je zmienię żeby mieć święty spokuj , dla mnie musi być wszystko dopięte na ostatni guzik. DZIĘKI
  • Pomocny post
    #20 6430003
    balonika3
    Poziom 43  
    Posty: 11008
    Pomógł: 1318
    Ocena: 3698
    jacekszczesny napisał:
    Wiem że nie przwodzą ale blokują to nie wpływa na grzanie?
    Nie.
  • #21 6430075
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    Dzięki widze że znasz się na tych klockach chyba jesteś elektrykiem. Jakbym miał problemy z podłączeniem do alarmu przekażnika żeby domykały się szyby po włączeniu alarmu to juz wiem gdzie się zgłosić .
  • #22 6437899
    jacekszczesny
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 25
    Witam właśnie zmieniłem te diody na 6A i problem z temperatura prawie znikł . DZIĘKI

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik pytał o sposób podłączenia sygnału z alarmu do świateł awaryjnych w samochodzie Fiat Seicento, tak aby migały kierunkowskazy. Problem polegał na tym, że centralka alarmu miała pojedyncze wyjście na kierunkowskazy, a bezpośrednie podłączenie powodowało uruchamianie również kierunkowskazów podczas normalnej jazdy. Zaproponowano rozwiązania wykorzystujące dwie diody lub dwa przekaźniki separujące obwody. Opisano również demontaż panelu w celu dostępu do włącznika świateł awaryjnych. Użytkownik zdecydował się na zastosowanie diod separujących. Początkowo użyte diody 3A (IN5408) przegrzewały się podczas dłuższego działania świateł awaryjnych. Problem ten został rozwiązany poprzez wymianę diod na o większej obciążalności, wynoszącej 6A, co skutecznie wyeliminowało przegrzewanie.
REKLAMA