Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

instalacja radia w polonezie caro plus 98

26 Kwi 2009 17:37 4607 4
  • Poziom 2  
    Witam
    Problem zapewne banalny, niemniej dla mnie uciążliwy.
    Otóż chciałem podłączyć radio do poldka. Kostki się niezgadzały wiec nabyłem "przejściówkę". Mam teraz radio z którego wystają kabelki i musze je teraz podłączyć do kabelków wystających z wnęki na radio (kostke usunąłem).
    W radiu ma je opisane (masa, głośniki etc) ale nie mam pojęcia jak to wygląda w polonezie. Który jest od czego?

z góry dziękuję.
  • Poziom 28  
    Kostki to ty już nie masz,więc rozpiska niepotrzebna.Do rozpracowania przewodów wystających z dziury na radio potrzebna będzie próbówka na 12V i bateria paluszek . Masa będzie miała czarny kolor przewodu nato miast plus znajdziesz probówką i ten po zapłonie też .Jeżeli masz cztery głośniki to musisz odszukać 8 przewodów i do tego jest potrzebny paluszek. Powodzenia.
  • Poziom 14  
    Cytat:
    Kostki się niezgadzały wiec nabyłem "przejściówkę". Mam teraz radio z którego wystają kabelki i musze je teraz podłączyć do kabelków wystających z wnęki na radio (kostke usunąłem).

To w końcu masz jakieś kostki, czy wszystkie wyciąłeś?

Cytat:
    W radiu ma je opisane (masa, głośniki etc) ale nie mam pojęcia jak to wygląda w polonezie. Który jest od czego?

jutro mogę podesłać kolory przewodów (wg dokumentacji producenta - FSO)
  • Poziom 2  
    Hej.
    Dziękuje wszystkim.
    Radio działa, ale dlaczego co i jak to pewien nie jestem.
    Poeksperymentowałem na kabelkach. Zrobiło się zwarcie i bezpiecznik poszedł (światła awaryjne, zegarek i zapalniczka).
    Podłączyłem kabelki tak jak za pierwszym razem.
    Wymieniłem bezpiecznik i gra.
    Najlepsze że w życiu naprawiłem jakieś 12 urządzeń, z czego ok 10 w ten właśnie sposób.
    Dzięki raz jeszcze!