TV po burzy , na ekranie napis brak sygnału , przez euro jest ok. Myślę że to głowica , napięcia są na niej ok. Mam rację ? A przy okazji może ktoś wie czy po tym co pisze na niej uda mi się ją kupić , a pisze tak : Tuner 3402PHC
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam