Problem w tym TV jest nasępujący. Po włączeniu TV ekran ciemny -widoczne menu OSD, Przy strojeniu nie wyszukuje żadnej stacji. Gdy podłaczam sygnał AV, na chwile pojawia się obraz później zaczyna się próbkowanie przetwornicy. Co jest przyczyną, czy ktoś miał podobny problem?