mam nastepujacy problem z takim dyskiem o poj. 30 GB a mianowicie chodzil ladnie az po kolejnym restarcie cos poszlo nie tak;) dysk byl podzielony na 3 partycje po starcie systemu widac tylko 2 z czego dziala tylko jedna:/ na druga nie mozna wejsc, nie mozna tez postawic na tej dobrej partycji zadnego systemu wszsytko sie wiesza!!! nie mozna tez sformatowac tych 2 pozostalych partycji, przy probie usuniecia partycji FDYSKIEM tez wszystko sie wiesza :// nie wiem co moze byc...czy da sie go jescze jakos obudzic?? pozdro!! i z gory dzieki za pomoc!!
aha dodam ze dysk jest wykrywany przez system prawidlowo i jakies diody sie na nim swieca tak wiec elektronika jest chyba oki...
aha dodam ze dysk jest wykrywany przez system prawidlowo i jakies diody sie na nim swieca tak wiec elektronika jest chyba oki...