mam problem z vw golfem IV 2002 90KM.Auto zgasło podczas jazdy po czym odpaliłem i jechałem dalej po 2km zgasło i niechce zapalic.Gdy auto nie zapala to swieci ESP i kontrolka od swiec sie nie załacza.
gdy auto nie chce zapalic sprawdziłem bezpieczniki i nie było napiecia na bezpiecznikach ecu czyli sterowniku silnika sprawdziłem przekaznik 109 który odpowida za zasilanie i wyczysciłem styki napiecie sie pojawiło sprawdziłęm stacyjke i wsystko ok napiecia sa ale auto nadal nie zapala swieci ESP.poskładałem wszystko i właczyłem zapłon wszystko zgasało i samochód odpala.co moze byc przyczyna ze tak sie dzieje boje sie tak jezdziac bo stanie znów na srodku skrzyzowania prosze o porade moze ktos sie spotkał z podobnym problemem aha Vag nie łaczy sie gdy swieci ESP pozdrawiam
gdy auto nie chce zapalic sprawdziłem bezpieczniki i nie było napiecia na bezpiecznikach ecu czyli sterowniku silnika sprawdziłem przekaznik 109 który odpowida za zasilanie i wyczysciłem styki napiecie sie pojawiło sprawdziłęm stacyjke i wsystko ok napiecia sa ale auto nadal nie zapala swieci ESP.poskładałem wszystko i właczyłem zapłon wszystko zgasało i samochód odpala.co moze byc przyczyna ze tak sie dzieje boje sie tak jezdziac bo stanie znów na srodku skrzyzowania prosze o porade moze ktos sie spotkał z podobnym problemem aha Vag nie łaczy sie gdy swieci ESP pozdrawiam