Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup roweru MTB 27" na osprzęcie SRAM, Shimano (600-70

24 Maj 2009 22:40 1060 4
  • Poziom 19  
    Witam.
    Mam dylemat. Chcę zakupić sobie rower, najlepiej MTB. Jako że w temacie jestem kompletnie, ale to kompletnie głupi (jak w każdym, hehe ;D) zwracam się z pomocą do was.
    Sprzęt ma być oczywiście jak najtańszy, jednak 600 - 700 zł to myślę realny zakres.
    Wymagania to obręcze min. 27". Osprzęt firmowy, najlepiej SRAM lub Shimano... Z takich moich zachcianek to hamulce tarczowe, lub chociaż obręcze do tego przystosowane.
    Proszę o pomoc, nakierowanie, czego szukać, na co zwracać uwagę, gdzie kupować, itp. itd. Chodzi o to, by rower był w miarę wygodny do jeżdżenia po dziurach i korzeniach (główne przeznaczenie - las), i aby był niezawodny.

Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    W tej cenie to już niegłupi rowerek Kross możesz kupić no z serii Hexagon. Za tyle to już chyba V3 kupisz z aluminiową ramą, co najwyżej coś dopłacisz. Na przerzutkach Shimano. W tym przedziale cenowym to nie myśl o hamulcach tarczowych bo to będzie szmelc.
  • Poziom 12  
    Ja polecam meride i autora jednak za ta cenne musisz szukać czegoś używanego niekiedy można trafić naprawdę dobre okazje
  • Poziom 19  
    SarnaNuri napisał:
    W tej cenie to już niegłupi rowerek Kross możesz kupić no z serii Hexagon. Za tyle to już chyba V3 kupisz z aluminiową ramą, co najwyżej coś dopłacisz. Na przerzutkach Shimano. W tym przedziale cenowym to nie myśl o hamulcach tarczowych bo to będzie szmelc.

Właśnie posiadam rower Krossa, "Best", taki bajerancki, z 2 amortyzatorami.. Najpierw poleciały manetki, potem przerzutki, a teraz hamulce... Ale skoro mówisz, że warto, to popatrzę...
    Jeśli chodzi o owe hamulce tarczowe, czego szukać ?
  • Poziom 30  
    Sam prawdziwy hamulec tarczowy kosztuje 700 zł. Jeśli chcesz markowy kupić rower w tej cenie to tylko używany.