Witam posiadam lodówke polar 2034/2 z dwoma termostatami. Lodówka była naprawiana ale nie wiem konkretnie co. wczoraj zaświeciła się lampka taki trójka a pod nią kreseczka. Rano zauwazyłęm że wyciekło trochę wody, lodówka jakby przestała chłodzic a w zamrażalniku połowa jest oblodzona a połowa nie. W tej lodówce istnieje mozliwośc wyłączenia lodówki albo zamrazarki gdzy wyłączam lodówke. Gaśnie światełko w lodóce, gdy wyłączam zamrazalnik gasi się ten trójkącik xz kreska. O co to chodzi ?? i skąd ta woda ??