logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Lodówka Polar 2034/2 - nie chłodzi, wyciek wody, oblodzenie zamrażalnika

Matt_at 25 Maj 2009 20:42 2428 5
REKLAMA
  • #1 6574182
    Matt_at
    Poziom 10  
    Posty: 155
    Pomógł: 1
    Ocena: 24
    Witam posiadam lodówke polar 2034/2 z dwoma termostatami. Lodówka była naprawiana ale nie wiem konkretnie co. wczoraj zaświeciła się lampka taki trójka a pod nią kreseczka. Rano zauwazyłęm że wyciekło trochę wody, lodówka jakby przestała chłodzic a w zamrażalniku połowa jest oblodzona a połowa nie. W tej lodówce istnieje mozliwośc wyłączenia lodówki albo zamrazarki gdzy wyłączam lodówke. Gaśnie światełko w lodóce, gdy wyłączam zamrazalnik gasi się ten trójkącik xz kreska. O co to chodzi ?? i skąd ta woda ??
  • REKLAMA
  • #2 6574273
    ROBSON33
    Admin grupy AGD
    Posty: 9727
    Pomógł: 465
    Ocena: 1714
    Obie komory przestały mrozić ?
  • REKLAMA
  • #3 6574298
    Matt_at
    Poziom 10  
    Posty: 155
    Pomógł: 1
    Ocena: 24
    przestała mrozic lodówka a zamrażalnik do połowy co najlepsze teraz patrze i wszystko wrociło do normy z tymże lodówka mrozi tak że co pół godziny się włącza a na tylniej ściance az sie lód zrobił. Zamrażalnik mrozi cały z tym że połowa tych dysz jest cała z lodu a połowa tylko zimna
  • REKLAMA
  • #4 6574430
    ROBSON33
    Admin grupy AGD
    Posty: 9727
    Pomógł: 465
    Ocena: 1714
    Matt_at napisał:
    przestała mrozic lodówka a zamrażalnik do połowy co najlepsze teraz patrze i wszystko wrociło do normy z tymże lodówka mrozi tak że co pół godziny się włącza a na tylniej ściance az sie lód zrobił. Zamrażalnik mrozi cały z tym że połowa tych dysz jest cała z lodu a połowa tylko zimna


    Niestety po tym opisie wnioskuję że tylko dobry chłodniarz może ci pomóc .
  • REKLAMA
  • #5 6574443
    Matt_at
    Poziom 10  
    Posty: 155
    Pomógł: 1
    Ocena: 24
    a co podejrzewasz ?? i czy w ogóle warto go wzywac czy lepiej już wyrzucic
  • #6 6574556
    ROBSON33
    Admin grupy AGD
    Posty: 9727
    Pomógł: 465
    Ocena: 1714
    Prawdopodobnie ubytek czynnika chłodniczego.
REKLAMA