Witam
Mam problem z zamrażalnikiem w lodówce Polar. Zamrażalnik nie mrozi w pewnej częsci, mianowicie niemrozi trzeciej najniżej położonej szuflady. W górnej szufladzie produkty są prawidłowo zamrożone. Czym może być to spowoidowane i jak to naprawić ? I czy ewentualnie warto to naprawiac ?
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
Mam problem z zamrażalnikiem w lodówce Polar. Zamrażalnik nie mrozi w pewnej częsci, mianowicie niemrozi trzeciej najniżej położonej szuflady. W górnej szufladzie produkty są prawidłowo zamrożone. Czym może być to spowoidowane i jak to naprawić ? I czy ewentualnie warto to naprawiac ?
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam