Witam
Mam pytanie, mianowicie chce zrobić 2 kolumny basowe estradowe.. Chodzi mi o zwykłe kolumny z BR (szczelinowym). I pytanie rodzi się czy kupić 18'' ,czy tez 15'' głosniki ? Na oba przetworniki (same) chciał bym nie wydać więcej niż 600/700 zł wiem, że to nie dużo, ale chyba coś przyzwoitego już za to kupię
. Zależało by mi na nowych głośnikach. Później dopiero kupił bym do nich końcówkę mocy. Co polecicie ?
Mam pytanie, mianowicie chce zrobić 2 kolumny basowe estradowe.. Chodzi mi o zwykłe kolumny z BR (szczelinowym). I pytanie rodzi się czy kupić 18'' ,czy tez 15'' głosniki ? Na oba przetworniki (same) chciał bym nie wydać więcej niż 600/700 zł wiem, że to nie dużo, ale chyba coś przyzwoitego już za to kupię