Bardzo proszę o rade co może być przyczyna przeskakiwania lasera.tzn każdy utwór zaczyna odtwarzać normalnie, po 30 do 45 sek.przeskakuje do tyłu prawie zawsze w to samo miejsce i znowu odtwarza do tego samego miejsca ale casem zdarza się że traci sygnał zupełnie (znika odczyt czasu) i laser wraca do pierwszego utworu. Podejrzewałem luzy w mechaniźmie przesuwu lasera,próbowałem je zlikwidować ale to nic nie daje.Mam wrażenie że może to być wina taśmy łączącej laser z płytką.Co o tym sądzicie ?