Monitorek po włączeniu jest ok, przy róznych rozdzielczośćiach i odswierzaniach jaskrawość i kontrast, po jakimś czasie monitorek sciemnia się - z upływem czasu coraz ciemniejszy po wyłączeniu i odczekaniu jakiegoś czasu znów ok. Podejrzewam któryś element w ABL przegrzewa sie i traci parametry.