Witam Wszystkich
TV jak w temacie. Płyta AE2F. Głos prawidłowy, menu ok, TXT ok (czasami wyrywa linie) natomiast na obrazie przemiatające pasy poziome różnego koloru i grubości (beżowe, brązowe, zielone, w kratkę itd). Sprawdziłem płytę pod kątem zimnych lutów ale jest OK. Podejżewam uszkodzenia na module sygnałowym Q (1-651-560-13). Jest tam niestety trochę układów i chciałby prosić kolegów o pomoc w diagnozie.
Pozdrawiam
W.
TV jak w temacie. Płyta AE2F. Głos prawidłowy, menu ok, TXT ok (czasami wyrywa linie) natomiast na obrazie przemiatające pasy poziome różnego koloru i grubości (beżowe, brązowe, zielone, w kratkę itd). Sprawdziłem płytę pod kątem zimnych lutów ale jest OK. Podejżewam uszkodzenia na module sygnałowym Q (1-651-560-13). Jest tam niestety trochę układów i chciałby prosić kolegów o pomoc w diagnozie.
Pozdrawiam
W.