Witam
Właśnie zmieniam operatora i dostawce internetu wiąże się to wiadomo ze zminą adresów (puli adresów sieci).
Posiadam (a własciwie w spadku dostałem - teraz ma być moja dzialaka) własny serwer pocztowy (u siebie) i wiem że trzeba podać nowe parametry tam gdzie jest utrzymywana moja domena. (żeby dokonali odpowiednich wpisów.
Domenę mam wykupioną w NASK.
Serwery DNS (adresy) dostałem (podane) razem z nową pulą adresów.
Co powinienem zrobić po koleji, żeby w momencie przełączenia łączy poczta mi nie przestała chodzić.
Komu i z prośbą o co powienienem zgłoscić zmiany.
Z góry dziękuję za pomoc.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.
Właśnie zmieniam operatora i dostawce internetu wiąże się to wiadomo ze zminą adresów (puli adresów sieci).
Posiadam (a własciwie w spadku dostałem - teraz ma być moja dzialaka) własny serwer pocztowy (u siebie) i wiem że trzeba podać nowe parametry tam gdzie jest utrzymywana moja domena. (żeby dokonali odpowiednich wpisów.
Domenę mam wykupioną w NASK.
Serwery DNS (adresy) dostałem (podane) razem z nową pulą adresów.
Co powinienem zrobić po koleji, żeby w momencie przełączenia łączy poczta mi nie przestała chodzić.
Komu i z prośbą o co powienienem zgłoscić zmiany.
Z góry dziękuję za pomoc.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.