Witam.Wyciąłem kondensatory z obw rezonansowych.C1,C9,C13.Napiecie z UL1550 jest podawane na głowice na diody pojemnosciowe.Lecz mam problem z ustawieniem czułości,heterodyna pracuje.Wiadomo ze jak dostroisz wszystko na słabej antenie to na lepszej bedzie jeszcze lepiej odbierać.Jeste mały problem.Dostrajajac sie do stacji słysze zniekształcowe głosy,muzykę.Nie zapala się dioda "stereo".Syg stacji jest niby silny,ale zniekształcony.Regulowałem wszystko do max wzmocnienia.Pozdrawiam