Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf IV 1999 czy da się zamienić klimatyzację manualną na

mixogier 11 Lip 2009 00:13 4737 5
  • #1 11 Lip 2009 00:13
    mixogier
    Poziom 8  

Witam mam pytanie czy da się zamienić panel do klimatyzacji w VW Golfie IV z 1999r z manualnej na automatyczną bez jakichś dużych przeróbek ??

Z Takiej =>

Na taką =>

z góry dziękuję.

• Pomocny post
    #2 11 Lip 2009 00:29
    Marcin_ca1
    Poziom 22  

ta gorna ma chyba jeszcze sterowanie nawiewów za pomoca linek, oczywisie wszysto sie da ale to nie jest tylko kwestia przełozenia panelu.
    W climietronic masz wszystko strowane elektrycznie, jest kupa czujnikow do tego inna elektryka, ogolnie duzo roboty, ale oczywiscie wszystko jest mozliwe :)

• #3 11 Lip 2009 00:58
    mixogier
    Poziom 8  

dziękuję za tak szybką odpowiedź
    a nie wiesz może co to dokładnie trzeba by wymienić??
    Bo ja tam w samochodzie wolne jakieś kostki to pomyślałem że może to sobie podepnę i bd mi działało :D

• #4 11 Lip 2009 01:47
    Marcin_ca1
    Poziom 22  

co do schematów koledzy duzo tutaj pisali o tym: Link

Być może elektryka jest z gory przygotowana pod climetronic trzeba by patrzec wg schematu czy sie zgadza

pozdro

• #5 11 Lip 2009 02:45
    Sztomel
    Poziom 34  

Załóż sobie jeszcze pełny FIS a cena tego przedsięwzięcia przerośnie wartość rynkową samochodu dwukrotnie. Po co te fanaberie, nie lepiej sprzedać to co masz, dołożyć tę kasę co miałbyś wydać na te bzdury i kupić np. ARL-a z pełnym wypasem, jeszcze się pewnie okaże, że jeździsz 1.4 na benzynie.

• #6 11 Lip 2009 10:03
    piotr.
    Poziom 12  

to jest troszeczke roboty, mieszalnik ogolnie jest taki sam ale trzeba podpiąc silniki i wiązki, ogolnie to trzeba dorzucić wiązke klimatronika bo jej tam nie ma i wpiąć sie paroma pinami w licznik i wiązkę deska w środku do zdjecia jak sprawnie ci to pojdzie to dzień roboty

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME