Witam Wszystkich i proszę o radę mam problem z Volkswagenem Passatem 1.9 se tdi 2001r. ze stukaniem w lewym przednim kołem.Problem polega na tym gdy zbliżam się do skrzyżowania na luzie i jest nie równa droga [ dziury] lewe koło zaczyna stukać ale gdy jest na biegu i jest ta sama sytuacja jest OK! żadnych chałasów.Byłem u mechanika i nic nie mógł znależć konkretnego tylko powiedział że to chyba jest przegub ale ja myśle że przegub nie stuka na prostej dziurawej drodze.Pomóżcie.Dzięki za wiadomości.