Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
MetalworkMetalwork
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kasowanie inspekcji VW TURAN

14 Jul 2009 21:05 25667 13
  • Level 9  
    Mam pytanko.
    Czy wie ktoś jak bez pomocy kompa skasować SERVICE w VW Turanie 2.0 TDI z 2004 roku?
    Posiadam interfejs CDIF a on nie ma opcji kasowania Dyieki i poydrawiam
  • MetalworkMetalwork
  • Level 42  
    Jeżeli masz , long life , to tylko na kompie.Gdy ma krotkie terminy , to przy pomocy dwóch przycisków pod lewym i prawym zegarem.
    Nacisnąć przycisk prawy i przytrzymać w tym położeniu i włączyć zapłon. Pojawi sie napisz servis, Zwolnic przycisk.Następnie obrócić lewy przycisk w prawa strone , do skasowania wskazania. Wyłączyć zapłon.
  • MetalworkMetalwork
  • Level 11  
    W VW Paasat B6 po wciśnięciu przycisku z kluczykiem należy nacisnąć z drugiej strony licznika przycisk od ustawiania zegarka z minutami.
  • Level 9  
    Mam też pytanie odnośnie kasowania servisu w TOURANIE. Jest ustawiony Long Life i chce wyłączyc migająca informację przy każdym uruchamianiu. Posiadam urządzenie V-Scan MULTIDIAG z oprogramowaniem i złącze OBD II. Tylko potrzebuje pomocy jak ugryźc temat :) .
  • User removed account  
  • Level 9  
    Can obsługuje, pytanie od czego zacząc aby usuną tą informację? Gdzie szukac tej opcji w menu oprogramowania?
  • Level 26  
    Tablica przyrządów 17 kanał
  • Level 9  
    jednak coś nie jest tak; mam połączenie z komputerem; wchodzę w tablicę przyrządów następnie w adaptacje, wpisuje 02 pojawia się "Wciśnij przycisk [symbol strzałki w górę lub w dół]: wpisz wartośc adaptacji. [OK]: Enter" podczas tego komunikatu nie reaguje na przyciskane strzałki; naciskam OK; pojawia się na wyświetlaczu taki układ: Numer 2
    Wartośc 1

0 171 3
    -46.6 mm
    255 255
    zwnieniam Wartośc z 1 na 0 naciskam OK i pojawia się inf. Adaptacja wykonana po wyłączeniu napięcia kluczykiem i odłączeniu interfejsu i włączeniu ponownie napięcia kluczykiem nadal miga symbol klucza informacji serwisowej czy ja jednak coś źle robie ?
  • Level 30  
    Musisz poprosić producenta tego urządzenia o pomoc, dałeś tyle kasy to niech pomogą.
  • Level 9  
    czyli prawidłowo to wykonałem ? bo nie jestem pewny czy właściwą procedure zastosowałem
  • Level 9  
    zastosowałem procedurę którą odczytałem z interfejsu, wszystko przebiegało prawidłowo do momentu który opisałem wcześniej, w tym miejcu zwątpiłem czy procedure przeszdłem prawidłowo bo według odczytanej instrukcji powinno to wyglądac inaczej
  • Level 10  
    Chyba mam taką instrukcje, sprawdzę i jutro dam znać.
  • Level 9  
    czy ktoś może udzielic jeszcze porady. knachu jeśli jeśli znajdziesz instrukcję to prośba o napiasanie, dzięki