Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kasowanie inspekcji VW TURAN

14 Lip 2009 21:05 23372 13
  • Poziom 9  
    Mam pytanko.
    Czy wie ktoś jak bez pomocy kompa skasować SERVICE w VW Turanie 2.0 TDI z 2004 roku?
    Posiadam interfejs CDIF a on nie ma opcji kasowania Dyieki i poydrawiam
  • Poziom 42  
    Jeżeli masz , long life , to tylko na kompie.Gdy ma krotkie terminy , to przy pomocy dwóch przycisków pod lewym i prawym zegarem.
    Nacisnąć przycisk prawy i przytrzymać w tym położeniu i włączyć zapłon. Pojawi sie napisz servis, Zwolnic przycisk.Następnie obrócić lewy przycisk w prawa strone , do skasowania wskazania. Wyłączyć zapłon.
  • Poziom 10  
    W VW Paasat B6 po wciśnięciu przycisku z kluczykiem należy nacisnąć z drugiej strony licznika przycisk od ustawiania zegarka z minutami.
  • Poziom 9  
    Mam też pytanie odnośnie kasowania servisu w TOURANIE. Jest ustawiony Long Life i chce wyłączyc migająca informację przy każdym uruchamianiu. Posiadam urządzenie V-Scan MULTIDIAG z oprogramowaniem i złącze OBD II. Tylko potrzebuje pomocy jak ugryźc temat :) .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Can obsługuje, pytanie od czego zacząc aby usuną tą informację? Gdzie szukac tej opcji w menu oprogramowania?
  • Poziom 26  
    Tablica przyrządów 17 kanał
  • Poziom 9  
    jednak coś nie jest tak; mam połączenie z komputerem; wchodzę w tablicę przyrządów następnie w adaptacje, wpisuje 02 pojawia się "Wciśnij przycisk [symbol strzałki w górę lub w dół]: wpisz wartośc adaptacji. [OK]: Enter" podczas tego komunikatu nie reaguje na przyciskane strzałki; naciskam OK; pojawia się na wyświetlaczu taki układ: Numer 2
    Wartośc 1

0 171 3
    -46.6 mm
    255 255
    zwnieniam Wartośc z 1 na 0 naciskam OK i pojawia się inf. Adaptacja wykonana po wyłączeniu napięcia kluczykiem i odłączeniu interfejsu i włączeniu ponownie napięcia kluczykiem nadal miga symbol klucza informacji serwisowej czy ja jednak coś źle robie ?
  • Poziom 28  
    Musisz poprosić producenta tego urządzenia o pomoc, dałeś tyle kasy to niech pomogą.
  • Poziom 9  
    czyli prawidłowo to wykonałem ? bo nie jestem pewny czy właściwą procedure zastosowałem
  • Admin grupy Samochody
    A to urządzenie nie posiada funkcji z ekranu powitalnego w stylu procedury diagnostyczne lub funkcje specjalne?
  • Poziom 9  
    zastosowałem procedurę którą odczytałem z interfejsu, wszystko przebiegało prawidłowo do momentu który opisałem wcześniej, w tym miejcu zwątpiłem czy procedure przeszdłem prawidłowo bo według odczytanej instrukcji powinno to wyglądac inaczej
  • Poziom 10  
    Chyba mam taką instrukcje, sprawdzę i jutro dam znać.
  • Poziom 9  
    czy ktoś może udzielic jeszcze porady. knachu jeśli jeśli znajdziesz instrukcję to prośba o napiasanie, dzięki