Koledzy proszę help:)
Jak mam go sflashować, żeby działał? mam kabel 5v TX RX, podłączyłem, puściłem Swupa i wgrał się soft, ale pisze że telefon nie jest OK. Wcześniej miał wersję 12, wgrałem 18 i nic. Nie włącza się, nawet się prostokącik nie pokazuje. Workshop go wykrywa, ale nie chce naprawić EE, próbowałem wgrać znowu soft 12 ale dalej to samo. NIe włącza się, ale flashuje, flashowałem też total flasherem i też się nie włącza. Jak to zrobić żeby się włączył?
Muszę to dzisiaj zrobić, bo nie wyrobię się z piernikiem na wigilię
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Jak mam go sflashować, żeby działał? mam kabel 5v TX RX, podłączyłem, puściłem Swupa i wgrał się soft, ale pisze że telefon nie jest OK. Wcześniej miał wersję 12, wgrałem 18 i nic. Nie włącza się, nawet się prostokącik nie pokazuje. Workshop go wykrywa, ale nie chce naprawić EE, próbowałem wgrać znowu soft 12 ale dalej to samo. NIe włącza się, ale flashuje, flashowałem też total flasherem i też się nie włącza. Jak to zrobić żeby się włączył?
Muszę to dzisiaj zrobić, bo nie wyrobię się z piernikiem na wigilię
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.