Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens c35 nie uruchamia się po modyfikacjach

22 Gru 2002 03:37 2623 6
  • Poziom 26  
    Wgrałem sobie soft 18 lg4 (z któregoś postu z forum), wcześniej była wersja 12. Chciałem naprawić efekt kwadracika i przy okazji trochę go podupgradować. Teraz fon sie wogule nie chce włączyć. Jak to postawić??

Dodam że fleshowałem Simens Workshopem 1.22, próbowałem też Total flasherem i jeszcze innym i to samo. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić, to proszę o szybką odpowiedź bo będę się przez całe święta męczył :(

Pozdrawiam
    :D i życzę wesołych świąt. :D
  • Poziom 18  
    Wejdź na stronkę www.fks.pl tam dużo o Siemensach, rónież jak kwadrata załatwić - poza tym w info do Workshopa jest opis :lol:
  • Poziom 33  
    ja zawsze flashowałem exe-kiem i wszystko było oki , spróbuj jeszcze nim , a potem x3x Ziemens 1.22 , jeżeli oczywiście nie wstanie ,
    na jak długo gaśnie dioda rx w boxie , jezeli pracujesz na zwykłym kabelku to oczywiscie nie zobaczysz , ta informacja pozwala stwierdzić co jest uwalone czy flasf mu nie pasuje , czy uwalony eeprom .

ale spróbuj falashem 1804.exe

gdybyś miał dongla maxima to już byłoby po robocie :)
  • Poziom 26  
    Ok, jeżeli mógłbyś mi jescze powiedzieć skąt to możnaściągnąć, bo jestem świeżo po padzie systemu, straciłem większość programów i adresów "dobrych" stron.

Pozdrawiam i dzięki

Jac
  • Poziom 14  
    Jaco jak potrzebujesz to pisz do mnie mam mnustwo fleszy
  • Poziom 26  
    Już sprawdzam