Wgrałem sobie soft 18 lg4 (z któregoś postu z forum), wcześniej była wersja 12. Chciałem naprawić efekt kwadracika i przy okazji trochę go podupgradować. Teraz fon sie wogule nie chce włączyć. Jak to postawić??
Dodam że fleshowałem Simens Workshopem 1.22, próbowałem też Total flasherem i jeszcze innym i to samo. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić, to proszę o szybką odpowiedź bo będę się przez całe święta męczył
Pozdrawiam
i życzę wesołych świąt.
Dodam że fleshowałem Simens Workshopem 1.22, próbowałem też Total flasherem i jeszcze innym i to samo. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić, to proszę o szybką odpowiedź bo będę się przez całe święta męczył
Pozdrawiam