Witam. Mam problem gdy odpale BASCOMA bez problemu odczytuje i kasuje procka lecz w momencie zapisu zglasza blad: chip not the same as buffer Co moze byc zle?? Programator to kit AVT 2502.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez And!:Proszę zwracać uwagę na daty postów.