Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
MetalWork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odcięcie paliwa

04 Cze 2004 20:54 9198 6
  • Użytkownik usunął konto  
  • MetalWork
  • Poziom 14  
    zakładałem zawory nie raz i nigdy pompka nie padła.pamietaj o zaworze zwrotnym bo kiedys w samochodzie miałem przypadek że brał paliwo z powrotu.Następna rzecz jak zamontujesz zawór przed filtrem to mimo ze zawór zadziała to jeszcze będzie chodził silnik przez 1 min około,jak wreszcie zgasnie to będziesz musiał dosyć długo krecić żeby pociagnol paliwo w obwód.nie wiem jeszcze jaki to mercedes stary czy nowy bo to tez różnica.jeżeli to ma byc urządzenie na pilota to raczej Ty nigdy nie zapomnisz tego wyłączyć,a złodziejowi jak zgaśnie samochód i nawet po długim szukaniu znajdzie zawór to i tak będzie chechłał żeby zapalił a to też potrwa.Pozdrawiam
  • MetalWork
  • Poziom 20  
    Ja tak myślę,że dobrze to kombinujesz. Ta pompa to pompa podająca paliwo i rzadko się psuje (siedzi w baku i jest "smarowana" benzyną, a ty masz wtrysk). Zawór tak jak myślałeś to dobry pomysł. realizacji praktycznych może być wieeele. Coś wybierz.
    Pozdrawiam Adam M.
  • Poziom 18  
    witam
    napisz czy to disel czy benzyna bo wtedy można coś radzić
    pozdrawiam
  • Poziom 25  
    zamiast zaworu mozesz nie podac napiecia na pompe i bedziesz mial to samo ale wtedy moga na stale podpiac zasilanie, mozesz zalozyc zawor ale jednoczesnie z nim rozlaczalbym pompe tak na wszelki wypadek nie wiem jak w mesku wyglada sondowanie cisnienia w przewodzie paliwowym bo moze byc przypadek ze rzeczywiscie pompa bedzie sie krecic bo bedzie chciala dobic do jakiegos cisnienia a zawor nie bedzie na to pozawalal a do tego to mozesz inne obwody poodpinac przez alarm a i poczytaj taki post jak utrudnic zlodzieja zycie
  • Poziom 15  
    A moze sprobujesz wpiac sie w obwod cewki zaplonowej(impuls na cewke). To pewniejszy sposob i trudniej sie polapac co jest przyczyna.
  • Poziom 15  
    Jezeli twoj samochod to stary diesel z mechaniczna pompa paliwa to pozostaje ci rzeczywiscietylko zawor odcinajacy