Witam
Będę próbował złamać hasło w sterowniku który jest w chińskiej maszynie. Nie wiem czy jest on w wersji z końcówką CN ( dowiedziałem się właśnie z netu że są takie wersje podobno) . Mam już soft, trzeba będzie zgrać zawartość 24c64 i wrzuciś do tego softu , ale zanim będę znowu przy sterowniku mogą się pojawić nieprzewidywane problemy:
-hasło może być po chińsku , wtedy zajrzę pod odpowiedni adres i zobaczę w tabilcy ascii, jeśli byłyby krzaki zamiast hasła, ale czy nie będą inne problemy?
-podobno komentarze trzeba zgrać z językiem ustawionym na chiński, bo inaczej mimo że będą znaki zapytania to i tak nie zawiera zgrany program komentarzy. Wtedy mając te chińśkie komentarze ewentualnie dałoby się przetłumaczyć o co chodzi jakb y trzeba było.
Sterownik ma hasło założone na zgrywanie (upload) i pyta przed zgrywaniem. Powiedzcie , powienien zgrać się ten program już potem ? czy może być jakieś następne hasło/problem? przerabiał ktoś ten temat ? czy coś powienienem jeszcze wiedzieć? Dodam że nie umiem na razie programować tych sterowników ale gdyby mieć już program to sytuacja już jest znacznie inna, zresztą potrzeba jedną małą zmianę.
Będę próbował złamać hasło w sterowniku który jest w chińskiej maszynie. Nie wiem czy jest on w wersji z końcówką CN ( dowiedziałem się właśnie z netu że są takie wersje podobno) . Mam już soft, trzeba będzie zgrać zawartość 24c64 i wrzuciś do tego softu , ale zanim będę znowu przy sterowniku mogą się pojawić nieprzewidywane problemy:
-hasło może być po chińsku , wtedy zajrzę pod odpowiedni adres i zobaczę w tabilcy ascii, jeśli byłyby krzaki zamiast hasła, ale czy nie będą inne problemy?
-podobno komentarze trzeba zgrać z językiem ustawionym na chiński, bo inaczej mimo że będą znaki zapytania to i tak nie zawiera zgrany program komentarzy. Wtedy mając te chińśkie komentarze ewentualnie dałoby się przetłumaczyć o co chodzi jakb y trzeba było.
Sterownik ma hasło założone na zgrywanie (upload) i pyta przed zgrywaniem. Powiedzcie , powienien zgrać się ten program już potem ? czy może być jakieś następne hasło/problem? przerabiał ktoś ten temat ? czy coś powienienem jeszcze wiedzieć? Dodam że nie umiem na razie programować tych sterowników ale gdyby mieć już program to sytuacja już jest znacznie inna, zresztą potrzeba jedną małą zmianę.