Witam,
posiadam program ze sterownika jednak są w nim zablokowane bloki SRB i INT. Dostałem grupę haseł i mogłem ściągnąć program ze sterownika ale żadne nie pasuje do zakodowanych bloków. W innym temacie przeczytałem że ktoś ściągnął hasła odczytując pamięć EEPROM, czy jest możliwość ściągnięcia haseł z ww bloków?
Pozdrawiam,
Krzysiek
posiadam program ze sterownika jednak są w nim zablokowane bloki SRB i INT. Dostałem grupę haseł i mogłem ściągnąć program ze sterownika ale żadne nie pasuje do zakodowanych bloków. W innym temacie przeczytałem że ktoś ściągnął hasła odczytując pamięć EEPROM, czy jest możliwość ściągnięcia haseł z ww bloków?
Pozdrawiam,
Krzysiek