Witam wszystkich forumowiczów.
A więc posiadam akumulatorek do motocykla WSK 175. Aku po małym jeżdżeniu po polnych drogach uległ rozładowaniu.
Pożyczyłem prostownik 6v, tyle, że na wyjściu ma 10Ah ładowania.
No i właśnie, co w takiej sytuacji? Czytałem na innych forach, że ładowanie akumulatorach powinno odbywac się w granicach 1/10 pojemności Ah.
Dziękuję wszystkim za pomoc
A więc posiadam akumulatorek do motocykla WSK 175. Aku po małym jeżdżeniu po polnych drogach uległ rozładowaniu.
Pożyczyłem prostownik 6v, tyle, że na wyjściu ma 10Ah ładowania.
No i właśnie, co w takiej sytuacji? Czytałem na innych forach, że ładowanie akumulatorach powinno odbywac się w granicach 1/10 pojemności Ah.
Dziękuję wszystkim za pomoc