Witam!
Jak w temacie. Sprzęt miał problemy z włączaniem... w kilku miejscach znalazłem zimne luty, po przelutowaniu amplituner zaczął się włączać lecz przestał grać! Wygląda to tak jakby nie dochodził sygnał na końcówki. Zawsze po podaniu sygnału na np aux czy po włączeniu tunera na wyświetlaczu pokazywał się poziom sygnału teraz brak jakiejkolwiek reakcji. Co mogło się uszkodzić, gdzie szukać awarii? Proszę o pomoc gdyż nigdy nie miałem do czynienia z amplitunerami
Jak w temacie. Sprzęt miał problemy z włączaniem... w kilku miejscach znalazłem zimne luty, po przelutowaniu amplituner zaczął się włączać lecz przestał grać! Wygląda to tak jakby nie dochodził sygnał na końcówki. Zawsze po podaniu sygnału na np aux czy po włączeniu tunera na wyświetlaczu pokazywał się poziom sygnału teraz brak jakiejkolwiek reakcji. Co mogło się uszkodzić, gdzie szukać awarii? Proszę o pomoc gdyż nigdy nie miałem do czynienia z amplitunerami