sciagalem sobie filma w edokeyu ale niestety od pewnego czasu plik stoi w miejscu a ja utracilem wszystkie zrodla i nic sie nie zapowiada aby ta sytuacje zmienic
film mam w parudziesieciu malych plikach(wiadomo edonkey :?)i moze znacie jakis program ktory skompletowalby mi te pliki w jeden avi tak jak zawsze robi to osiolek po skonczeniu pobierania??
film mam w parudziesieciu malych plikach(wiadomo edonkey :?)i moze znacie jakis program ktory skompletowalby mi te pliki w jeden avi tak jak zawsze robi to osiolek po skonczeniu pobierania??