Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Scenic 2 2004 r 1,9 dci wentylator

czesiek70 27 Oct 2009 15:25 4574 8
    czesiek70
    Level 16  
    Auto jak w temacie.Chodzi o to jak dostać się do silnika dmuchawy,potrzebuję go wymienić .Trzeba rozebrać deskę czy można w inny sposób?
    czesiek70
    Level 16  
    Bezpieczniki i moduł jest ok.Objaw jest taki ,że silnik startuje tylko po uderzeniu w obudowę tunelu nawiewu.W ten sam sposób można go też zatrzymać.
    czesiek70
    Level 16  
    Sprawdziłem i niestety w okolicach schowka nie ma wentylatora.Patrząc na przewody zasilające silnik to idą do środkowej lub lewej części nagrzewnicy.Auto ma klimatronic ale czy to ma znaczenie?
    czesiek70
    Level 16  
    Ok rozumiem schowek i reszta jest dawno zdemontowana bo potrzebny był dostęp do modułu.Tylko ,że tu wentylatora nie ma.
    User removed account
    User removed account  
    czesiek70
    Level 16  
    Właśnie przeglądałem kompletne nagrzewnice na allegro i doszedłem do tego samego wniosku.Jutro będzie nowy silnik to dam znać o efektach.Dzięki za zainteresowanie tematem.

Dodano po 11 [minuty]:

Jeśli już o tym modelu to oprócz tego ,że wymieniłem już mikro wyłączniki w klamkach i teraz problem z nawiewem to dochodzi jeszcze sprawa elektrycznie składanych lusterek.A krótko mówiąc działają jak chcą ,raz się złożą ale nie można ich rozłożyć lub staną w rożnych momentach.Czy jest jakiś sposób na ich prawidłowe działanie?