logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

odbicie lasera od lustra, czy lustro nie bedzie sie grzało?

Grzecho83 30 Paź 2009 19:01 1918 1
REKLAMA
  • #1 7194819
    Grzecho83
    Poziom 9  
    Posty: 107
    Ocena: 6
    Witam, jak w temacie, może ktoś ma doświadczenie w tej kwestii, chciałbym zrealizować sterowanie wiązką lasera za pomocą dwóch luster, odrazu uprzedzam pytanie, wiązka nie musi padać prostopadle na powierzchnię obrabianą.
    Laser docelowo będzie wypalał grafikę w drewnie lub innych materiałach
    Może przyklejenie luster na radiatory wystarczy
    Moje pytanie dotyczy lasera z nagrywarki DVD więc nie jest to duża moc
  • REKLAMA
  • #2 7194910
    fuutro
    Poziom 43  
    Posty: 9921
    Pomógł: 1450
    Ocena: 836
    Lustrom nic nie będzie.
REKLAMA