Witam, jak w temacie, może ktoś ma doświadczenie w tej kwestii, chciałbym zrealizować sterowanie wiązką lasera za pomocą dwóch luster, odrazu uprzedzam pytanie, wiązka nie musi padać prostopadle na powierzchnię obrabianą.
Laser docelowo będzie wypalał grafikę w drewnie lub innych materiałach
Może przyklejenie luster na radiatory wystarczy
Moje pytanie dotyczy lasera z nagrywarki DVD więc nie jest to duża moc
Laser docelowo będzie wypalał grafikę w drewnie lub innych materiałach
Może przyklejenie luster na radiatory wystarczy
Moje pytanie dotyczy lasera z nagrywarki DVD więc nie jest to duża moc