Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

uszkodzony napęd do bramy

26 Cze 2004 11:37 2699 4
  • Poziom 18  
    witam
    mam problem z elektroniką w napędzie bramy.jest to polski patent , brama na 24 v ac napędzana silnikiem z wycieraczek(24v dc).po burz uszkodziła sie elektronika nie działa pilot ani sterowanie ręczne napięcia są poprawne 24 v - zasilanie silnika , 12v- zasilanie elektroniki.rok produkcji 95. wszystkie układy zostałw zamazane. może ktoś to już robił , lub ma jakiś prosty schemat sterownika ( radiolinia by się znalazła)
    na obudowie jest napis wiśniowski typ aw
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 14  
    witam
    z tego co wiem to firma wisniowski jeszcze jstnieje (i chyba ma sie dobrze) musisz skontaktowac sie z serwisem firmy napewno naprawia ale bedzie to kosztowac, ja chyba bym sie zdecydowal na opracowanie wlasnej elektroniki do silnika nie jest to przeciez az takie skomplikowane.
    Sprawdz bezpieczniki czesto po burzach tylko trzeba je wymienic ?!
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 18  
    witam
    po sprawdzeniu bezpieczniki są dobre ,elektronika częściowo się odzywa ale nie działają przekaźniki sterujące silnikiem i radiolinia .może ktoś ma coś więcej (częściowy schemat)lub robił coś takiego.ewentualny numer komtaktowu do serwisu też by się przydał.z góry dięki.
  • Poziom 11  
    Witam. Pisałeś że nie działa przekaznik. Sprawdz co steruje tym przekaźnikiem.Może jest tam jakiś zwykły klucz tranzystorowy który ma przebicie.Jeżei masz możliwość to zrób zdięcie i podeślij może uda się cos zrobić.

pozdrawiam

Techniczny