Witam
Mam nokie 3210 którą gdy dostałem niełapała wogule zasięgu. Wyczyściłem ją spirytusem i zaczeła łapać ale.. łapie zasięg na 4 kreski gdzy czcemy zadzwonic przerywa głos w głośniczku a zasięg za chwile znika aby znowu złapać na 4 kreski. Czy ktoś wie co to może być?
Mam nokie 3210 którą gdy dostałem niełapała wogule zasięgu. Wyczyściłem ją spirytusem i zaczeła łapać ale.. łapie zasięg na 4 kreski gdzy czcemy zadzwonic przerywa głos w głośniczku a zasięg za chwile znika aby znowu złapać na 4 kreski. Czy ktoś wie co to może być?