#1 1176343 28 Sty 2005 15:13 PawełPolis PawełPolis Poziom 2 Posty: 2 Autor tematu Post #1 1176343 28 Sty 2005 15:13 Szukam pomocy, oczywiscie odpłatnie!! Teren Wrocławia!!! Jesli ktos chce i potrafi to prosze o kontakt!! pablo-20(_at_)o2.pl
#2 1176410 28 Sty 2005 15:35 tomikos2 tomikos2 Poziom 17 Posty: 289 Pomógł: 10 Ocena: 4 Pomocny post? (0) Post #2 1176410 28 Sty 2005 15:35 Ciekawy post. Zmień softa, albo przelicz sumy kontrolne i zaisęg powinien byc ok chyba ze mieszkasz w takim miejscu ze w jednym pokoju jest zasieg a w drugim nie ma Pozdro;)
#3 1176818 28 Sty 2005 18:05 DEREK12345 DEREK12345 Poziom 21 Posty: 616 Pomógł: 14 Ocena: 9 Pomocny post? (0) Post #3 1176818 28 Sty 2005 18:05 problem poruszany wiele razy. wygrzac trzeba cobbe w jakims serwisie lub ja wymienic.
#4 1177752 28 Sty 2005 22:56 morgan_exe morgan_exe Spec od GSM Posty: 5513 Pomógł: 332 Ocena: 115 Pomocny post? (0) Post #4 1177752 28 Sty 2005 22:56 Zgadzam sie z przedmówcą, na bank uwalone HW a dokladniej COBBA, bardzo czesty przypadek akurat w tym modelu - grzanie albo wymiana pozostaje