Witam.
Walczę z tym urządzeniem już pare dni i nie jestem w stanie rozwiązać tego problemu.
Urządzenie zacina kartki na piecu, w różnych położeniach, na początku, w połowie, na końcu, nie ma reguły. Jeśli chodzi o czujniki wszystko jest wporządku, żaden się nie zacina. Przesmarowałem folie wygrzewającą smarem dedykowanym do tych folii. Pomogło, zrobiłem około 100 kopii, zero zacięcia, na drugi dzień włączam kopiarkę i zacięcie na każdej kopii, żadna kopia nie wyszła prawidłowo. Nic nie robiłem przy urządzeniu, trzeciego dnia zacząłem prace nad canonem, włączyłem go i brak zacięć. Zrobił około 150 kopii, i zaciął kartkę. Teraz zacina tak średnio po około 20, może 30 kopiach. Dodam, że wałek dociskowy jest ok.
Jeśli ktoś miał styczność z tym problemem prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu go.
Pozdrawiam
Adam.
Walczę z tym urządzeniem już pare dni i nie jestem w stanie rozwiązać tego problemu.
Urządzenie zacina kartki na piecu, w różnych położeniach, na początku, w połowie, na końcu, nie ma reguły. Jeśli chodzi o czujniki wszystko jest wporządku, żaden się nie zacina. Przesmarowałem folie wygrzewającą smarem dedykowanym do tych folii. Pomogło, zrobiłem około 100 kopii, zero zacięcia, na drugi dzień włączam kopiarkę i zacięcie na każdej kopii, żadna kopia nie wyszła prawidłowo. Nic nie robiłem przy urządzeniu, trzeciego dnia zacząłem prace nad canonem, włączyłem go i brak zacięć. Zrobił około 150 kopii, i zaciął kartkę. Teraz zacina tak średnio po około 20, może 30 kopiach. Dodam, że wałek dociskowy jest ok.
Jeśli ktoś miał styczność z tym problemem prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu go.
Pozdrawiam
Adam.