Mam problem nastepujacy : na pc mam outlooka express, a na laptopie zainstalowalem win 7 i thunderbirda, ale w zaden spopsob nie moge sie polaczyc z serwerem poczta - konto na tlenie. Czy musze z pc wywalic outlooka bo teraz bede korzystal wylacznie z laptopa do wysylania i odbierania poczty czy to jakis konflikt z outlookiem? Pozdrawiam