Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault espace 2.0 16v +gaz po myjce awarja

24 Sty 2010 16:43 1946 6
  • Poziom 9  
    Witam mam nie lada problem byłem na myjce automatycznej i po wyjechaniu z niej zaczęło coś czeszczyc strzelać w głośnikach od radia jak by jakaś Zwara nagle przestało radio działać włączało się wyłączało przełączało fale itd no a teraz to nie chce się włączyć ale czeszczy strasznie w głośnikach pomocy może tak ktoś miał kiedyś
  • Poziom 40  
    Pisownia to pierwsze co powoduje że ciężko coś zrozumieć.Myłeś teraz czyli w czasie mrozów a po myjni wyjazd znowu na mróz?Ciśnienie ciepłej wody plus szczelność auta i ta pogoda to mogą być kłopoty.Jak było inaczej to opisz dokładnie co i jak.
  • Poziom 9  
    no ja dziś byłem na myjce a jest -12c wcześniej tego nie miałem tylko dziś zaraz po wyjeździe z myjni nie wiem co mam zrobić narazi wyciągałem bezpiecznik od radia ale spowodowało to wygaśniecie całego wyświetlacza w podszybiu
  • Poziom 36  
    A nie zrobiło Ci zwarcia w antenie? Tam leci +12V z radia.
  • Poziom 9  
    a być może bo antenę od radia wykręcałem przed myjka żeby mi nie wyłamało , to może tak się stać ze zalało antenę i zwarcie zrobiło, co teraz zrobić jak to dokonać by było w stanie przed myciem
  • Poziom 40  
    Odczekać,wysuszyć,wymienić bezpiecznik.
  • Poziom 9  
    sprawdzałem nie dawno co i jak się dzieje okazuje się ze nadal szwankuje radio przełącza się wyłącza zmienia stacje i strasznie czeszczy poczekam do rana może zamrozi zamoczone kable